İddaa 0/1 Nasıl Oynanır?

İddaa hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu kez sizi aydınlatacağımız konu iddaa 0/1 nasıl oynanır olacak. İddaa 0/1 nedir açıklayacağız ve iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım ile makalemizi daha bir işlevsel hale getireceğiz. Eğer şuana kadar iddaa oynarken kuponlarınızda 0/1 iddaa türüne yer vermediyseniz yazımızı okuduktan sonra en azından bir kuponunuzda yer verseniz fena etmiş olmazsınız. Hemen bilgi vermeye başlayalım da bir an önce kuponlarınızı oluşturabilin. İddaa 0/1 ne demektir açıklayarak makalemize giriş yapmış olalım. 0/1 demek oynanacak bir futbol müsabası için ilk yarı ve ikinci yarı tahmininde bulunmak demektir. Mesela Galatarasay ile Beşiktaş arasında bir maç oynanacağını varsayalım. Bu maçın ilk yarısında gollü ya da golsüz beraberlik olacağını ve ikinci yarısında Galatasaray’ın Beşiktaş’ı yeneceğini düşünüyorsanız 0/1 oynamalısınız. Bir başka deyiş ile 0/1 demek ilk yarı beraberlik ikinci yarı ev sahibi takımın galibiyeti demektir.

Diğer iddaa türlerine göre artı yönü 0/1 tahmininin iddaa oranlarının yüksek olmasıdır. Normal şartlarda sadece Galatasaray Beşiktaş maçı için maç sonucu tahmini yapmış olsanız 1,20 oranıyla kuponunuzda bu maça yer vereceğinize 0/1 oynayarak 2,00 oranı ile kuponunuzda yer vermiş olursunuz. Tabii burada verdiğimiz oranlar temsili oranlardır. Her maçın oranı değişiklik göstermektedir. 0/1 oynamak için internet sitelerini kullanabilir ya da gerçek bir iddaa bayine giderek orada kupon üstünde 0/1 oynayabilirsiniz. Hangi maç için olursa olsun iddaa oynayacağınız zaman mutlaka analizci yönünüzü ön plana çıkarın ve maçın detaylarını inceleyin. Mesela iddaa oynayacağınız bir maçın takımlarının kadrosunu, yedeklerini, sakatlık ve kondisyon durumu gibi şeylerini bilmeniz daha net tahminlerde bulunmanızı sağlayacaktır. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra internet sitelerş üzerinden ya da iddaa bayilerinden birinde kuponunuzu oynayabilirsiniz.

Gerçek kupon üzerinde 0/1 oynamak istiyorsanız aşağıdaki iddaa 0/1 kupon üzerinde nasıl oynanır resimli anlatım kısmını inceleyin. Resimde de gördüğünüz üzere hangi maça 0/1 oynamak istyorsanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemeli ve sonrasın “İY” alanındaki “0” yazan kutucğu ve bundan sonra da “MS” alanındaki “1” yazılı kutucuğu işaretlemelisiniz. İddaa ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için http://www.e-iddaabahis.com/ sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.iddaa 0/1 nasıl oynanır, İddaa 0/1 nedir, iddaa 0/1 nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa 0/1 kupon üzerinde nasıl oynanır resimli anlatım

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *