İddaa 1,5 Alt Nasıl Oynanır?

İddaa kuponlarınızda biraz daha farklı tahmin türlerine yer vermeye ne dersiniz? Bugün sizlere iddaa 1,5 alt nasıl oynanır bunu anlatarak kuponlarınızda bir farklı tahmin türüne yer vermenizi sağlayacağız. Öncelikle iddaa 1,5 alt nedir dilerseniz bundan abhsedelim ki temelsiz bilgi vermemiş olalım. Temel bildiğiniz üzere önemlidir. Temelsiz inşa edilen her şey sağlıksız olur. Neyse fazla gevelemeden hemen konumuza geçelim. İddaa 1,5 alt bir futbol karşılaşmasında ne kadar gol olacağına yönelik yapılan bir tahmindir. Bu tahmine göre oynanacak maçta en fazla 1 gol olmalıdır. Eğer bir golden fazla gol olur ise oynanacak olan 1,5 alt tahmini yatacaktır.

Örnek olarak A takımı ile B takımı arasında oynanacak bir futbol karşılaşması olacağını varsayalım. Bu iki takımın birbiri ile yapacakları maçta en fazla 1 gol olabilir ya da hiç gol olmayabilir. Bu durumların aksi bir gol sayısına ulaşılır ise oynanacak 1,5 aşt tahmini yatacaktır. Aşağıdaki örnek skorlara göre bitecek her maç için oynayacağınız 1,5 at tahmini tutacaktır.

A Takımı 0-0 B Takımı (Maç golsüz bittiğinden tahmin tutar)

A Takımı 1-0 B Takımı (En fazla 1 gol atıldığındna tahmin tutar)

A Takımı 0-1 B Takımı (En fazla 1 gol olduğundan tahmin tutar)

Yukarıdaki skorların haricinde meydana gelecek her skor 1,5 aşt tahminini yatıcaktır. Mesela aşağıdaki örnek skorlara göre biten maçlar için oynanacak toplam gol tahmini yatacaktır.

A Takımı 2-0 B Takımı (Bir golden fazla gol olduğundan 1,5 alt tahmini yatar.)

A Takımı 1-1 B Takımı (Bir golden fazla gol olduğundan 1,5 alt tahmini yatar.)

A Takımı 4-2 B Takımı (Bir golden fazla gol olduğundan 1,5 alt tahmini yatar.)

A Takımı 3-0 B Takımı (Bir golden fazla gol olduğundan 1,5 alt tahmini yatar.)

İddaa 1,5 alt nedir öğrendiğinize göre nasıl oynanır kısmına geçebiliriz. İddaa 1,5 alt tahminini internet siteleri üzerinden iddaa oynuyorsanız birkaç tıklama ile oynayabilirsiniz. Ancak gerçek kupon üzerinde işaretleme yaparak 1,5 alt oynayacaksanız aşağıdaki iddaa 1,5 alt nasıl oynanır resimli anlatım kısmını incelemelisiniz. Görselde de gördüğünüz üzere hangi maç için 1,5 alt oynayacaksanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemeli ve sonrasında toplam gol alanındaki “0-1” yazan kutucuğu ve alt/üst alanındaki “A” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.iddaa 1,5 alt nasıl oynanır, 1,5 alt nedir, iddaa 1,5 alt nasıl oynanır resimli anlatım

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *