İddaa 2-3 Gol Nasıl Oynanır?

Para kazanmak hele ki kolay yoldan para kazanmak ne kadar güzel bir şey değil mi? Elbette öyle. Kim istemez ki yattığı yerden para kazansın. Ben isterim mesela. Bu yazıyı okuduğunuza göre siz de kolay yoldan para kazanmak isteyenlerden birisiniz. Ne yapalım biz de böyle kolay yoldan para kazanmaya alışmışız vazgeçemiyoruz. Üstelik işin içine bir de futbol girinde değmeyin para kazanmanın keyfine. Hasretle beklediğimiz ligler, heyecanla desteklediğimiz takımların gol atmasını beklemek bir de üstüne para kazanmak olunca iddaa bugünlerde ki tek eğlencem diyebilirim. Neyse lafı uzatmayayım da bir an önce esas konumuza giriş yapayım. Size benim gibi keyifli iddaa deneyimi yaşayabilmeniz için bugün iddaa 2-3 gol nasıl oynanır bundan bahsedeceğim. Ama merak etmeyin iddaa 2-3 gol ne demek bundan başlayarak anlatacağım ki konu hakkında daha detaylı bilginiz olsun. Temel olmadan bina olmaz mantığıyla size önce temel bilgileri sonra diğer bilgileri vereceğim. Bir de bunu üstüne tatlı niyetine iddaa 2-3 gol nasıl oynanır resimli anlatım yapacağım ki anlattıklarımdan bir şey anlamadıysanız örnek kupon oynamasını inceleyip akıl yürütebilin.

Efendim, evvela 2-3 gol ne demek bunu bir açıklayalım. İddaa 2-3 gol bir iddaa tahmin türüdür. Nasıl ki bir maçın sonucunda maçı kim kazancak, ilk yarıda kim önce olacak, karşılıklı gol olacak mı diye tahminde bulunuyorsak bu tahmin türünde de maçın sonucunda olacak toplam gol sayısına yönelik tahmin yapacağız. Oynanacak bir maça 2-3 gol oynanmasının mantığı şudur. Bu tahmine göre oynanacak maçta en az 2 ve en fazla 3 gol olacaktır. Eğer 2 golden az ya da 3 golden fazla gol olursa oynanan 2-3 gol tahmini yatar. Mesela Aspor ile bspor arasında bir maç oynanacak diyelim. Bu maçın sonucunda aşağıdaki skorlar olur ise 2-3 gol tahmini tutmuş olur. Her maç için bu skorlar geçerlidir.

Aspor 2-0 Bspor

Aspor 0-2 Bspor

Aspor 1-1 Bspor

Aspor 3-0 Bspor

Aspor 0-3 Bspor

Aspor 2-1 Bspor

                               Aspor 1-2 Bspor

Siz de kuponlarınızda 2-3 gol oynamak istiyorsanız aşağıdaki resimde görüldüğü gibi öncelikle maçın kodunu kupon üzerindeki maç kodu alanına işaretlemeniz lazım. Bundan sonra da toplam gol alanındaki 2-3 yazan kutucuğu işaretlediniz mi bu iş tamamdır. Bol kazançlar deneyimler dileriz..iddaa 2-3 gol nasıl oynanır, iddaa 2-3 gol ne demek, iddaa 2-3 gol nasıl oynanır resimli anlatım

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *