İddaa 2/1 Nasıl Oynanır?

Rutin makale paylaşımlarımıza devam ediyor ve bugün de sizlere iddaa ile ilgili bilgi vermeye devam ediyoruz. Bu kez ele aldığımız konu iddaa 2/1 nasıl oynanır olacak. 2den 1 nasıl oynanır, neden 2den 1 oynamalısınız gibi birçok noktaya parmak basacağız. Bunun üzerine bir de iddaa 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım yaparak konuyu pekiştireceğiz. Lafı çok uzatmadan esas bilgileri vermeye geçelim. İddaa 2den 1 bu şekilde yazılabildiği gibi 2/1 şeklinde de yazılabilmektedir. Aslına bakarsanız en doğru şekli 2/1 olarak yazılmasıdır. Biz makale içinde her iki yazım şeklini de kullanacağız. İddaa 2den bir demek bir karşılaşmada karşı karşıya gelen iki takımdan deplasman takımının ilk yarıda önce olması ve ikinci yarıda ev sahibi takımın galip hale gelip maçı bu şekilde bitirmesidir. Daha basit haliyle ilk yarıyı deplasman takımı alır ve ikinci yarıda ev sahibi takım atağa kalkıp deplasman takımını yenerek maçı alırsa maç 2/1 bitmiş olur. İlk yarıda yenilmiş durumda olan ev sahibi takım ikinci yarıda karşısındaki takımı yendiğinde oynanan 2/1 iddaası tutmuş olur.

İddaa 2/1 nasıl oynanır daha detayına inerek birkaç skor örneği verelim ki siz de konuyu daha iyi öğrenin. A takımı ile B takımının bir maçta karşı karşıya geldiğini varsayalım. Bu maçın ilk yarısında B takımının A takımının önüne 1 gol ile geçtiğini ve ilk yarıyı böyle bitirdiğini düşünelim. Maçın ikinci yarısında gaza gelen A takımının oyuncularının ikinci yarıda ilk yarıya göre çok daha iyi bir şekilde oynayarak B takımına 2 gol attığını farzedelim. Böyle bir durumda ilk yarıda yenilmekte olan A takımı ikinci yarıda durumunu düzeltip B takımını yenmiş olur. A takımı maçı alır ise maç 2/1 bitmiş olur.

Temel olarak size 2/1 nasıl oynanır bilgisini verdiğimize göre artık 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım kısmına geçebiliriz. Aşağıdaki resimde 364 kodlu Liverpoo-Lille maçına 2/1 oynanmıştır. Eğer ilk yarıda Lille liverpool’dan daha fazla gol atıp ilk yarıyı bitirir ve ikinci yarıda bunu azmedemeyen Liverpool ikinci yarıda Lille’ye yediğinden daha fazla gol atıp maçın sonucunda maçı kazanırsa oynanan 2/1 iddaası tutmuş olur. Kuponlarınızda siz de 2den 1 oynamak için öncelikle iddaa oynayacağınız maçın kodunu maç kodu alanında işaretlemeli ve sonrasında “İY” alanındaki “2” yazan kutucuğunu bundan sonra da “MS” alanındaki “1” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.iddaa 2/1 nasıl oynanır, iddaa 2den 1 nasıl oynanır, iddaa 2den 1 nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa kuponda 2/1 nasıl oynanır, iddaa kuponunda 2/1 nasıl oynanır resimli anlatım

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *