İddaa 7+ Gol Nasıl Oynanır?

Farklı iddaa oynama şekillerini hiç denediniz mi? Denemediyseniz ve denemek istiyorsanız bugün ele aldığımız konumuz olan iddaa 7+ gol nasıl oynanır hakkında yazdığımız makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İddaa 7+ nedir, öncelikle size bunu öğretelim. İddaa 7+ demek toplam gol sayısına yönelik tahminde bulunmaktır. Oynanacak bir maçın sonucunda en az 7 gol ve üzeri sayıda gol olacak şeklinde de 7+ tanımlanabilir. Mesela X takımı ile Y takımı arasında bir maç oynanacağını varsayalım. Bu maçta iki takımında oldukça iddaalı olduğunu ve bol bol gol atacaklarını, en az maçta 7 gol olacağını düşünüyorsanız kuponda 7+ toplam gol tahmininde bulunabilirsiniz. Aşağıdaki örnek skorlara göre biten maçlar için oynanacak 7+ tahmini tutacaktır.

X Takımı 4-3 Y Takımı

X Takımı 5-2 Y Takımı

X Takımı 4-4 Y Takımı

X Takımı 5-2 Y Takımı

X Takımı 4-3 Y Takımı

X Takımı 7-0 Y Takımı

X Takımı 1-6 Y Takımı

İddaa 7+ genel olarak bu şekildedir. İnternet siteleri üzerinden iddaa oynamak istiyorsanız yabancı sitelerde rahatlıkla kuponlarınızı oynayabilirsiniz. Ancak gerçek kupon üzerinde iddaa 7+ oynamak istiyorsanız aşağıdaki iddaa 7+ nasıl oynanır resimli anlatım bölümünde anlattığımız şekilde oynayabilirsiniz. Maç kodu alanına 7+ oynamak istediğiniz maçın kodunu işaretleyin, ardından toplam gol alanındaki “7+” yazan kutucuğu işaretleyin. Bu iki basit işaretleme işleminden sonra maçı kupona geçirmiş olacaksınız.

İddaa 7+ toplam gol tahmini yaparak para kazanmaya çalışabilirsiniz. Eğer yüksek miktarlarda ikramiyeler kazanmak istiyorsanız iddaa sitelerinde iddaa oynamanızı tavsiye ederiz. Özellikle avrupa iddaa oranları sunan yabancı iddaa sitelerinde kuponlarınızı oynarsanız yerli iddaa sitelerinde kazanacağınız ikramiyelerin en az 2 katı kadarını kazanabilmeniz mümkündür. Tabii iddaa oynayacağınız sitelerin kaliteli ve yasal olmasına dikkat etmeniz gerektiğini her yazımızda hatırlattığımız gibi burada da birkez daha hatırlatmış olalım. İddaa oynayacağınız siteler yasal ve kalitlei olursa hiçbir sıkıntı yaşamadan iddaa oynar, eğlenirken para kazanabilirsiniz. Yapacağınız kuponların bol kazançlı olmasını dileriz..iddaa 7+ gol nasıl oynanır, İddaa 7+ nedir, iddaa 7+ nasıl oynanır resimli anlatım

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *