İddaa Çifte Şans Nedir ve Nasıl Oynanır?

Çifte şans ile ilgili bilginiz yok ise bugün yayınladığım yazım sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz. İddaa çifte şans nedir, kısaca bir bakalım. Çifte şans demek oynanacak bir karşılaşma için iki farklı ihtimal olduğunu göz önünde bulundurup bu iki ihtimal için de oynamak demektir. Örneğin; Beşiktaş Galatasaray arasında b ir maç oynanacak diyelim. Bu maçın sonucunda hangi takımın yeneceğini tam olarak kestiremiyorsanız bu durumda çifte şans oynayabilirsiniz. Yine varsayalım ki size göre maç ya berabere bitecek ya da Galatasaray maçı kazanacak olsun. Bu durumda çifte şans oynarken Galatasaray yener veya maç berabere biter şeklinde iddaa oynamanız lazım. Çifte şans 3 farklı şekilde oynanabilir.

Ev Sahibi Yener / Beraberlik Olur: Bu tahmine göre ya ev sahibi maçı kazanmalıdır ya da beraberlik olmalıdır.

Deplasman Yener / Beraberlik Olur: Bu tahmine göre ise ya deplasman takımı maçı kazanmalıdır ya da maç berabere bitmelidir.

Ev Sahibi yener / Deplasman Yener: Bu tahmine göre beraberlik olması söz konusu değildir. Ev sahibi veya deplasman takımı maçı kazanacaktır.

İddaa çifte şans nasıl oynanır? Çifte şans oynamak için internet sitelerini ya da kağıt kuponları kullanabilirsiniz. Benim tavsiyem internet sitelerini kullanmanızdır. Çünkü internet sitelerinde birkaç basit tıklama yaparak hemen kuponlarınızı oluşturup oynayabilirsiniz. Ancak siz yine de internet siteleri yerine kağıt kuponlar üzerinde çifte şans oynamak istiyorsanız aşağıdaki iddaa çifte şans nasıl oynanır resimli anlatım kısmına göz atabilirsiniz.

Gerçek kuponlar üzerinde çifte şans oynamak istiyorsanız önce hangi maça yönelik tahmin yapacaksanız o maçın kodunu maç kodu alanına işaretlemelisiniz. Bu işaretlemeyi yaptıktan sonra maç sonucu alanındaki “1”, “0” ve “2” yazılı kutucuklardan ikisini işaretlemelisiniz. Sonrasında ise “Ç” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz. Tüm bu işaretlemeleri yaptıktan sonra kuponunuz hazır hale gelecektir. Tek yapmanız gereken artık kuponunuzu oynayıp maçların sonuçlanmasını beklemektir. Bol kazançlı günler dilerim.. Diğer yazılarıma da göz atmayı unutmayın.İddaa çifte şans nedir, İddaa çifte şans nasıl oynanır, iddaa çifte şans nasıl oynanır resimli anlatım

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *