İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

İddaa oynamanın bir sürü farklı tahmin türü vardır. Karşılıklı gol olup olmadığını tahmin etme de bunlardan bir tanesidir. Henüz iddaa ile yeni tanışmış olan oyuncular için bu kez iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır konusundan bahsedeceğiz. Genel bilgi verdikten sonra iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım yaparak verdiğimzi bigileri daha kuvvetli hale getireceğiz. Eğer bu tahmin türü hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız burada yazanları okumaya devam edin. Konunun en başında iddaa karşılıklı gol nedir konusunu açalım ve bilgi verelim ki neyin ne olduğunu bilin buna göre nasıl oynayabileceğinizi öğrenin.

İddaa karşılıklı gol nedir?

Karşılıklı gol oynanacak bir maç için maç sonucunda iki takımın birbirine gol atıp atmayacağına dair tahminde bulunulmasıdır. Maçın sonucunda iki takımda birbirlerine gol atarsa karşılıklı gol var durumu oluşur. Eğer iki takım maçın sonucunda birbirlerine gol atmaz, maç golsüz biter ya da sadece bir takım diğerine gol atarsa karşılıkşı gol yok durumu oluşur.

İddaa Karşılıklı Gol Nasıl Oynanır?

İddaa karşılıklı gol oynamak için öncelikle kupon üzerinde mi yoksa internet sitesi üzerinden mi oynayacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Kararınızı verdiğinizde internet sitesi üzerinden oynamayı hedef belirlediyseniz kendinize sitenin özelliğine göre kuponunuzda karşılıklı gol oynayabilirsiniz. Ancak karar alma aşamasında kupon üzerinde oynama kararı aldıysanız biraz sonra anlatacağımız şekilde karşılıklı gol oynayabilirsiniz. Öncelikle kupon üzerinde hangi maç için tahminde bulunacaksanız onun maç kodunu maç kodu alanına işaretlemeslisiniz. Bu işaretlemeden sonra kupon üzerinde bulunan KG alanında işaretleme yapmalısınız. Eğer maçın sonunda iki takımında birbirine gol atacağını düşünüyorsanız KG alanındaki “var” kutucuğunu ancak maçın sonucunda gol olmayacağını ya da takımlardan sadece birinin gol atacağını düşünüyorsanız “yok” yazan kutucuğu işaretlemelisiniz.Aşağıdaki resimde 132 kodlu Belçika-Portekiz maçı için karşılıklı gol yok tahmini oynanmıştır. Eğer bu maçta gol olmazsa ya da takımlardan sadece biri gol atarsa tahmn tutacaktır. Siz de kuponlarınızda bu tahmin türüne yer vererek farklı türlerde tahmin yapıp para kazanmayı deneyebilirsiniz. Bol kazançlar..iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır, iddaa karşılıklı gol nasıl oynanır resimli anlatım, iddaa karşılıklı gol

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *