İddaa Şikeli Maçlar

Bir dönem çok meşhur olan şikeli maçlar son günlerde yine zirveye oynamaya başladı. İddaa oyuncuları arasında birçok kez muhabbeti yapılmış olan bir konu olma özelliği taşıyan şikeli maçlar mzellikle acemi iddaa oyuncularının dikkatini çekiyor. Maalesef ki acemi oyuncuların çoğu şikeli maç kuponu adı altında satılan abuk sabuk kuponları para karşılığında satın almakta ve boşu boşuna para vermektedir. İddaa şikeli maçlar ile ilgili bilgi verip de bir de üstüne kupon satayım bari de yolumu bulayım diyen kişi sayısı internette bir hayli arttı.

İddaa şikeli maçlar nelerdir? Acemi oyunculara bu konuda bilgi verelim de neyden bahsettiğimizi iyice öğrensinler. İddaa şikeli maçlar karşılaşma sürecinde şikeler yapılan maçları temsil etmektedir. Mesela X takımı ile Y takımı arasında bir futbol karşılaşması oynanacağını varsayalım. Bu maçın öncesinde takımlar arasında anlaşma yapılır ve iki takımdan birinin maçı kazanması garanti altına alınırsa bu şikeli maç olur. Mesela X takımı Y takımına ya da Y takımının oyuncularından bir veya birkaçına para verip birader bak bu maçı bizim kazanmamız lazım der ve para alan kişide buna göre oynar ve X takımının maçı kazanmasını sağlarsa bu şike olur.

İsmini şimdi anmayacağımız bir Türk futbol takımı şike yapıyor diye bayağı haber yapıldı. Mahkemeler açıldı, davalar görüldü falan derken şike olayı ortadan kalktı. Ancak hala internette birçok spor kulübü hakkında şike yaptığına dair dedikodular dönmektedir. Hal böyle olunca şikeli maçlardan oluşan garanti kupon sattığını iddaa eden kişilerin sayısı da artıyor. İddaa şikeli maçlar, İddaa şikeli maçlar nelerdir, Şikeli maçlardan oluşan kuponlar para kazandırır mıŞikeli maçlardan oluşan kuponlar para kazandırır mı? Birçok acemi oyuncu da bu sorunun cevabını merak etmektedir. Şikeli maçlardan oluşan kupon elbette ki para kazandırır. Ancak şöyle de bir durum vardır ki şikeli olduğu iddaa edilen maçların gerçekten şikeli olması gerekmektedir. Şikeli maçlardan oluşan kuponların sonucu belli olduğundan para kazanmak kolaydır.

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *