İddaa Toplam Gol Tahmini

İddaa oynayan birçok oyuncu neredeyse her gün bir sürü kupon yapar ve bu kuponlarının tutup para kazandırmasını bekler. Para kazanma hayalinde olan oyuncular ne yazık ki paraya odaklandıklarından bazı şeyleri gözlerinden kaçırırlar ve kuponları yatar. Elbette ki yatan kuponlar para kazandırmak yerine kaybettirmektedir. Oyuncuların yaptıkları en büyük hatalardan bir tanesi uygunsuz tahmin türlerini uygunsuz maçlarda kullanmalarıdır. Mesela X takımı ile Y takımının bir futbol karşılaşmasında karşı karşıya geleceğini varsayalım. Bu maç öyle bir maç ki hangi takımın galip geleceğini kestirmek imkansız gibi bir şey olsun. Siz gidip de bu maç için hangi takımın maçı kazanacağına yönelik iddaa oynarsanız kuponunuz büyük ihtimalle yatacaktır. Çünkü riskli bir maça iddaa oynuyor olacaksınız. Halbu ki maçın sonucu için değil de toplam gol tahmini için iddaa oynasanız iddaanızın tutma ihtimali daha yüksek olacaktır.toplam gol tahmini, 7+ toplam gol tahmini, 2-3 toplam gol tahminiİddaa toplam gol tahmini oynanacak bir maçın sonucunda kaç gol olacağını tahmin etmedir. Toplam gol tahmininin birkaç farklı türü bulunmaktadır. 0-1, 2-3, 4-6 ve 7+ toplam gol tahmini türleridir.

0-1 toplam gol tahmini oynanacak maçta ya hiç gol olmayacak ya da en fazla 1 gol olacak demektir. Eğer maçta 1 golden fazla gol olursa oynanacak olan 0-1 toplam gol tahmini yatar.

2-3 toplam gol tahmini oynanacak maçta en az 2 ve en fazla 3 gol olacak demektir. Maçta 2 golden az ya da 3 golden fazla gol olursa oynanan 2-3 toplam gol tahmini yatar.

4-6 toplam gol tahmini de 2-3 gol tahminine benzer sadece gol sayısı bakımından aralarında fark vardır. 4-6 tahminine göre maçta en az 4 ve en fazla 6 gol olabilir. Eğer 4 golden az gol olur ya da 6 golden fazla gol atılırsa oynanacak 4-6 toplam gol tahmini yatacaktır.

7+ toplam gol tahmini tarifi en basit olan toplam gol tahminidir. 7+ gol tahminine göre oynanacak maçta en az 7 gol ve üzeri sayıda gol olması gerekmektedir. Maçta 7 golden az gol olursa 7+ oynanmış ise yatar.

Yanıt bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alan belirtildi *